Biała kuchnia w połysku połączona z salonem

 

Biała nowoczesna kuchnia połączona z salonem. Aneks kuchenny jest otwarty na pokój dzienny. Dzięki czemu tworzy integralną całość z resztą przestrzeni w mieszkaniu.

Obejrzyj podobną realizację: Kuchnia otwarta na salon.

W kuchni zaplanowana została zabudowa wysoka, we wnęce, w której została umieszczona lodówka, piekarnik oraz mikrofalówka w zabudowie. Wszystkie szafki wiszące nad blatem, ze względu na potrzebę maksymalnego miejsca do przechowywania, zaplanowaliśmy i wykonaliśmy do samego sufitu. Obok zlewu znajduje się zmywarka, dzięki czemu wstępne czyszczenie i wkładanie naczyń do zmywarki jest wygodne i naturalne.

Okucia w szafkach oraz szuflady firmy Blum, postawiliśmy na płynny ruch, delikatne prowadzenie i oczywiście bezgłośne zamykanie się frontów.

Obejrzyj podobną realizację, w której zastosowaliśmy okucia Blum: Szara, nowoczesna kuchnia.

Dodatkowym wyposażeniem kuchni jest oświetlenie. Paski LED w profilach aluminiowych, wpuszczone w dno szafki, zapalane dzięki przełącznikowi "na ruch".

Wnętrze szafek zostało wykonane z białej płyty laminowanej, fronty, to MDF pokryty lakierem w wysokim połysku. Blat, czarny laminat z fakturą kamienia.

Każdą nasza kuchnię uzupełniamy o funkcjonalny i pojemy wkład na sztućce

Obejrzyj podobną realizację: Nowoczesna kuchnia.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą