Kuchnia z szarymi frontami

 

Elegancki i przestronny aneks kuchenny, połączony z salonem. Zabudowa na trzech ścianach. Fronty lakierowane w półmacie w odcieniu grafitowej szarości, bezuchwytowe otwierania za pomocą frezowań i opuszczonych względem korpusu frontów w szafkach wiszących.

Dolna zabudowa, pod blatem, to szafka z półkami, szafka szufladowa pod płytą indukcyjną, szafka narożna i zmywarka. Szafa pod płytą z trzema szufladami, najwyższa szuflada, przeznaczona na sztućce i drobne przybory do gotowania, wyposażona w biały wkład firmy Peka. Dwie wyższe szuflady, to tandembox Antaro firmy BLUM. Boki szuflad wypełnione szkłem. Szafka narożna z systemem wysuwnym:białym Le mansem firmy Peka.

Szafki wiszące nad blatem roboczym „ukrywają” okap do zabudowy. Pod szafkami oświetlenie punktowe LED, wpuszczone w dolny wieniec szafek wiszących.

Wysoka zabudowa, to lodówka, słupek w piekarnikiem, wąskie kargo firmy Peka. W rogu kuchni również zamontowany Le Mans. Wysoka zabudowa jest głęboka i pojemna, umożliwia przechowywanie suchych produktów i innych zapasów.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą