Najczęściej zadawane pytania

 
 

Własny projekt, czy mogę wysłać do wyceny ?

Oczywiście! Do wstępnej wyceny można przesyłać na mail projekty wykonane samodzielnie, projekty wykonane przez Architekta lub Projektanta mebli. Ważne aby projekty zawierały wymiary (nie muszą być dokładne, wystarczy dokładność do 2-3cm) oraz opis z jakich materiałów mają być wykonane meble. Do projektów można dołączyć inspiracje, wizualizacje i zdjęcia, abyśmy mogli wykonać wycenę jak najdokładniej.

Jeśli nie mają Państwo pewności odnośnie wyboru materiałów wystarczy określić jaki efekt ma być uzyskany, a nasi projektanci zaproponują odpowiednie materiały, rozwiązania i wyposażenie.

Jakie są terminy realizacji?

Terminy realizacji uzależnione są od ilości zamówień. Orientacyjny czas wykonania szafy z systemem drzwi przesuwnych 3-4 tygodnie. Meble kuchenne z elementami lakierowanymi lub fornirowanymi 8-10 tygodni. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie do każdego zlecenia. Terminy montażu ustalamy biorąc pod uwagę dostępność ekipy montażowej i wygodę naszych Klientów.

Z jakich materiałów wykonać meble łazienkowe?

Wielu klientów pyta nas o najlepszy materiał na meble do łazienki. Żaden materiał wykorzystywany w tradycyjnym meblarstwie nie jest w pełni odporny na stałe działanie wody i bardzo dużą wilgotność. W naszych meblach łazienkowych stosujemy głównie MDF lakierowany w różnym wykończeniu. Jest on odporny na działanie pary wodnej. Na życzenie klienta wykonujemy meble z płyty wiórowej i forniru, jednak nie polecamy tych materiałów do łazienek w których panuje duża wilgotność. Na blaty łazienkowe często wykorzystujemy blaty laminowane, drewniane, zabezpieczone olejem lub blaty kompozytowe i z kwarcu.

Kiedy mogę umówić się z projektantem?

Pracujemy głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych, tak aby nasi klienci nie musieli rezygnować z codziennych obowiązków zawodowych aby się z nami spotkać.

Aby umówić się prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Spotkanie odbywa się w miejscu realizacji zlecenia, pobieramy wymiary do przygotowania wstępnej oferty. Na spotkanie czeka się kilka dni.

Poszukuję firmy, która kompleksowo zajmuje się wyposażaniem wnętrz.

Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy wszystkie meble. Meble łazienkowe, meble kuchenne, szafy wolnostojące i wnękowe. Meble do sypialni, toaletki, komody. Komody i zabudowy TV. Półki, regały, zabudowy do domowych gabinetów i biblioteczek.

Transport i montaż mebli, jak to wygląda?

Oferujemy pełną usługę. Od produkcji mebli po transport, wniesienie i montaż u klienta.

Montaż kuchni, czy montujemy również sprzęty AGD w kuchni ?

Meble kuchenne i sprzęt kuchenny montujemy kompleksowo. Po ukończonej pracy montażystów do kuchni można wejść i zacząć normalne gotować. Nie podłączamy kuchenek gazowych oraz sprzętów które tracą gwarancję, jeśli nie są podłączane przez osoby do tego uprawnione.

W kuchni w ramach montażu montowany jest zlew, podłączamy wodę i odpływ. Montujemy również elementy oświetlenia, które są częścią mebli kuchennych.

Zakup sprzętów AGD, gdzie kupić, czy oprócz mebli sprzedajemy sprzęt AGD ?

Nie prowadzimy sprzedaży sprzętu AGD. Nasi klienci mogą wybrać dowolną markę i model sprzętu i kupić go w dowolnym sklepie. Wybór sprzętów należy konsultować z naszymi projektantami, tak, aby ich wymiary były zgodne z założeniami projektowymi.

Pomagamy naszym klientom w wyborze sprzętów kuchennych bazując na naszym doświadczeniu w montażu i użytkowaniu.

Rozpoczęliśmy remont kuchni, kiedy zadzwonić i umówić się na pomiar?

Każdy projekt kuchni należy wykonać najlepiej przed rozpoczęciem prac remontowych. Pomieszczenie kuchenne musi być dostosowane do projektu mebli i pomieszczenia. Odpowiednio ułożona glazura, wyprowadzone w odpowiednich miejscach gniazdka elektryczne itd. Przed rozpoczęciem prac dostarczamy do klienta tak zwany: projekt budowlany, który zawiera rysunki uwzględniające wszystkie niezbędne przyłącza, ew zabudowę z karton gipsu, wyprowadzenie rury do okapu, odpowiednie ułożenie glazury na ścianie.

Na początek chcę zamówić sam projekt kuchni

Żaden problem. Koszt wykonania projektu,to 600-900 zł w zależności od wielkości i stopnia skomplikowania. Projekt można wyceniać u innych wykonawców. Jeśli zdecydują się Państwo na realizacje projektu przez Komodo koszt projektu jest odliczany od ceny mebli.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2
05-230 Kobyłka p. Warszawą