Sześć różnych propozycji frontów szafy.

Propozycja kilku różnych rozwiązań wizualnych frontów szafy o wymiarach: 200 cm szerokości, głębokość standardowa 60 cm, wysokość 265 cm.

Wnętrze zostało klasycznie zaplanowane z płyty wiórowej laminowanej, podzielone na trzy moduły. Pierwszy z nich to miejsce na przechowywanie wysokie (wysokie składowanie), drążek na ubrania krótkie oraz szuflady bieliźniane. Środkowy moduł przeznaczony na wieszanie długie. Skrajnie prawy moduł, to część z półkami.

Szafa

Gładkie fronty z wyrazistymi uchwytami.

Widoczne maskowanie szafy z płyty wiórowej laminowanej w dekorze drewna. Fronty gładkie z MDF-u lakierowanego w jasnym kolorze w wykończeniu półmatowym. Ciekawym, ozdobnym elementem są długie czarne uchwyty, które możemy wykonać na dowolny wymiar.

Szafa

Szafa z dwoma skrzydłami uchylnymi w stylu loft.

Środkowe skrzydła szafy wykonane z luster, dzielonych poziomymi szprosami. Kolor ramy luster dopasowany do koloru uchwytów listwowych. Lustra dobrze sprawdzają się w pomieszczenich, gyż optycznie powiększają przestrzeń i odbijają światło słoneczne.

Szafa

Szafa z frontami ryflowanymi, lakierowanymi w białym półmacie.

Dwa wybrane fronty szafy, frezowane pionowo. W połączeniu z gładkimi frontami i czarną ramą szafy, dają przepiękny efekt. Fronty otierane za pomocą tip-on

Szafa

Grafitowa szafa z frezowanymi uchwytami.

Szafa lakierowane w wykończniu półmatowym w odcieniu głębokiego grafitu. Uchwyty w postaci pionowych frezów. Frezowane uchwyty są alternatywą dla klasycznych uchwytów meblowych oraz dla tio-on.

Szafa

Szafa ze złotymi uchwytami.

Fronty szafy wykonane z MDF-u lakierowanego w półmacie z palety RAL. Wybrane fronty frezowane ozdobnie, pionowymi liniami. Fronty szafy otwierane za pomocą złotych uchwytó listwowych.

Szafa

Klasyczne fronty ramkowe.

Szafa w klasycznym wydaniu, z jasnymi frontami z MDF-u lakierowanego w półmacie. Fronty w kształcie ramy z płyciną.

Szafa

Jak widać, fronty szafy odgrywają najważniejszą rolę wizualną przy planowaniu i projektowaniu szaf. Nie zmieniając wymiarów szafy oraz zagospodarowania wnętrza, możemy znacząco wpłynąć na ostateczny wygląd naszej szafy, poprzez zmianę materiału na fronty, zmianę układu luster, dodatnie uchwytów lub rezygnację z widocznych sposobów otwarcie frontów. Szafy na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępną przestrzeń, a nieograniczone możliwości aranżacyjne frontów szafy, pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu.

Opublikowano:
Komodo
Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.
663 612 976
komodo.meble@gmail.com
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka
Szukasz pomocy przy wyborze mebli?
Nie wiesz jakie meble wybrać? Masz własny pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami. Nasz projektant zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze pomocne w codziennym użytkowaniu wyposażenie do mebli.