Biała szafa w przedpokoju

 

Mała, zgrabna biała szafa w przedpokoju z drzwiami przesuwnymi. Szafa w całości wykonana z białej płyty laminowanej. Drzwi w ramach aluminiowych w naturalnym kolorze. Do boku szafy zostało przyklejone srebrne lustro. Szafa wyposażona jest w półki przeznaczone na obuwie oraz część do wieszania ubrań wierzchnich. Szufladka pomieści drobiazgi do pielęgnacji butów.

Wnętrza z białymi meblami nadal są bardzo modne. Białe meble pięknie prezentują się zarówno w zestawieniu z szarościami, bardzo mocnymi i żywymi kolorami albo naturalnymi materiałami, takimi jak kamień czy drewno.

Szczególnie w przedpokoju, białe meble spisują się wyjątkowo dobrze. Przedpokoje, przedsionki i korytarze najczęściej nie mają okna. Są wąskie i ciasne, więc aby to chociaż w pewnym stopniu zniwelować, warto zastosować białe materiały na meble. Biały kolor i lustro z pewnością rozjaśnią i optycznie powiększą pomieszczenie.

Szafa w przedpokoju powinna być wyposażona w półki na buty i część do wieszania ubrań wierzchnich. Dobrze zaprojektowana szafa powinna pomieścić ubrania całej rodziny. W przypadku braku miejsca na szafę z drzwiami uchylnymi (otwieranymi w standardowy sposób), wato zastosować szafę z systemem drzwi przesuwnych. Zyskamy dzięki temu miejsce, które zajęły by nam skrzydła drzwiowe w momencie otwarcia. Każdą nasza szafę staramy się uzupełnić o przynajmniej jedną szufladkę, tak aby ułatwić użytkownikom przechowywanie drobiazgów.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą