Białe szafki łazienkowe z drewnianym blatem

 

Meble łazienkowe muszą być przede wszystkim trwałe i funkcjonalne. Trwałość mebli jest bezpośrednio uzależniona od wykorzystanych materiałów. Nasze meble łazienkowe wykonujemy w większości z płyt MDF lakierowanych w połysku lub macie.

Połączenie drewnianego dekoru blatu i białych frontów świetnie sprawdza się zarówno w małych jak i dużych łazienkach. Szafka łazienkowa składa się z czterech głębokich szuflad. Górne szuflady zostały podcięte pod syfon umywalki. W szufladach zastosowano prowadnice firmy BLUM z pełnym wysuwem i hamulcem, mają one również podwyższony udźwig, dzięki czemu bez problemu można w nich przechowywać duże ilości kosmetyków. Szuflady w łazience to świetnie sprawdzające się rozwiązanie. Blat laminowany w dekorze dębu, skutecznie ociepla zabudowę meblową.

Meble w takiej kolorystyce pasują do białych, szarych i beżowych łazienek, ale równie dobrze wyglądają w zestawieniu: czerni, czerwieni i zieleni.

W bibliotece zrezygnowaliśmy z uchwytów. Dolne fronty: frezowanie, górne otwierane za pomocą Tip-on Blum – zintegrowane z podnośnikami do klap.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą