Meble łazienkowe wraz z zabudową pralki

 

Meble łazienkowe na wymiar.

Komplet mebli łazienkowych składający się z szafki pod umywalkę wraz z zabudową pralki praz słupka łazienkowego.

Szafka pod umywalkę dostosowana do wysokości pralki. Umywalka - stawiana na blat. Pod umywalką zaplanowane zostały trzy szuflady (dwie niskie oraz jedna wysoka) z przeznaczeniem na kosmetyki. Szuflady z podwyższony udźwigiem, pełnym wysuwem oraz hamulcem. Pralka zabudowana w szafce to pralka do zabudowy. Prowadnice oraz okucia w meblach - Blum.

Słupek łazienkowy, stojący tuż przy drzwiach, zaplanowany został w celu przechowywania ręczników oraz aby wstawić kosz na pranie.

Konstrukcje mebli wykonane z płyty meblowej laminowanej. Fronty i elementy widoczne MDF lakierowany w kolorze białym w wykończeniu półmatowym. Blat nad szafką umywalkową - laminowany w dekorze drewna.

Wszystkie fronty otwierane za pomocą frezowania - dzięki czemu nie ma potrzeby zastosowania tradycyjnych - wystających poza obrys szafek uchwytów. To rozwiązanie praktykowane szczególnie w małych łazienkach.

Połączenie bieli i dekoru drewna świetnie sprawdza się w jasnych łazienkach, jak i utrzymanych w ciemniejszych kolorach (szarości, beże).

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą