Białe meble do łazienki z blatem z drewna

 

Meble łazienkowe, połączone z obudową geberitu.

Zabudowa łazienki wykonana została z białej płyty laminowanej. Fronty wykonane z MDF-u lakierowane na wysoki połysk w kolorze bieli. Blat został zrobiony z deski bambusowej odpowiednio zaimpregnowanej.

Pod blatem znajdują się szuflady, niskie z przeznaczeniem na kosmetyki, wysokie z przeznaczeniem na kosze na pranie. We frontach zostały wykonane frezowania, umożliwiające otwieranie.

Zabudowa geberitu, to głownie półki, ukryte za frontami otwieranymi przy pomocy tip-on. Blat, który przechodzi we fronty oraz maskownica przy słupku, zostały wykonane z forniru bambusowego. Zabudowa geberitu meblami, to rozwiązanie coraz częściej wybierane, ze względu na dodatkowe miejsce do przechowywania oraz estetykę wykończenia.

Drewno bambusowe, to bardzo trwałe i eleganckie rozwiązanie w meblach łazienkowych. Bambus nie przyjmuje wody, dzięki czemu mamy pewność, że blat nie spuchnie, nawet przy długotrwałym kontakcie z wodą. Blaty bambusowe są alternatywa dla blatów kamiennych. Drewno ociepla łazienkę i nadaje jej niepowtarzalny charakter.

Inna realizacja z zabudową geberitu meblami: Grafitowe meble łazienkowe - obudowa geberitu meblami.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą