Kuchnia na wymiar zaczyna się od dobrego projektu.

Meble kuchenne składają się z wielu elementów, wyposażenia i materiałów. Dobrze przygotowany projekt kuchni oraz wizualizacja pozwalają na uzyskanie funkcjonalnej i estetycznej zabudowy meblowej oraz pomieszczenia spójnego z całym mieszkaniem.

Szafa

Dlaczego projekt kuchni jest tak ważny podczas remontu lub wykańczania mieszkania?

Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas i fundusze na nieprzewidziane poprawki. Pomieszczenie kuchenne powinno być przygotowane pod planowaną zabudowę meblową. Przeniesienie gniazd elektrycznych, wyprowadzenie dodatkowych punktów elektrycznych oraz doprowadzenie przyłącza wody w odpowiednie miejsce, najlepiej ustalić przed rozpoczęciem prac, zgodnie z wytycznymi od projektanta. Po pierwsze zyskamy pewność, że podłączenie sprzętów kuchennych będzie niewidoczne, dodatkowo zaplanujemy potrzebne gniazda użytkowe w okolicy blatu roboczego, a oświetlenie pod szafkami będzie zapalane z przełącznika na ścianie lub przełącznika meblowego.

Szafa

Rozkład szafek w kuchni.

Na etapie projektu ustalamy rozmieszczenie poszczególnych szafek, układ funkcjonalny kuchni. Szafki możemy dowolnie przestawiać oraz dowolnie zmieniać ich szerokości i wysokości, jednocześnie dopasowują się do możliwości pomieszczenia kuchennego. Bardzo istotną kwestią jest możliwość zmiany wysokości blatu – dostosowania do wzrostu domowników.Meble kuchenne na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie wysokości mieszkania, szafki górne możemy zaplanować do sufitu.

Szafa

Szafa

Wyposażenie szafek kuchennych.

Meble kuchenne standardowo wyposażone są w półki i szuflady. Jednak o wiele wygodniej użytkuje się kuchnię, która ma dodatkowe carga, wysuwane półki, systemy przechowywania w szafkach narożnych czy szufladę do segregacji śmieci pod zlewem. Wszystkie te elementy maja pomóc nam w utrzymaniu porządku i usprawnić proces przygotowania posiłków. Podczas przygotowania projektu, proponujemy dodatkowe rozwiązania wyposażenia.

„Nie potrafię wyobrazić sobie jak to ma wyglądać.”

Bardzo często na spotkaniach pomiarowych klienci mówią, że zaplanowanie kuchni to czarna magia. Na wizualizacjach pokazujemy kuchnię. w pełnej aranżacji, nie trzeba wyobrażać sobie wymarzonej kuchni – można ją zwyczajnie zobaczyć przed zamówieniem i produkcją mebli.

Szafa

Szafa

Szafa

Szafa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektową. ofertą projektową.
Opublikowano:
Komodo
Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.
663 612 976
komodo.meble@gmail.com
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka
Szukasz pomocy przy wyborze mebli?
Nie wiesz jakie meble wybrać? Masz własny pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami. Nasz projektant zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze pomocne w codziennym użytkowaniu wyposażenie do mebli.