Lustra w czarnych w ramach malowanych w dowolnym kolorze z palety RAL, to odpowiedź na potrzeby klientów, którym zwykłe aluminiowe okucia znudziły się i przestały harmonizować z nowoczesnymi, prostymi, ponadczasowymi wnętrzami.

Obecnie, w naszej ofercie, znajdują się drzwi z wypełnieniem lustrzanym w ramie o dowolnym kolorze w systemie uchylnym. Który pozwala na uzyskanie jednej linii zabudowy w pozycji zamknięcia.

Cały czas mamy w ofercie system przesuwny do szaf wnękowych, które świetnie sprawdzają się w przedpokojach, wąskich korytarzach, czy sypialniach o nie zbyt dużym metrażu.

Szafa

Drzwi możemy dowolnie przecinać poziomymi szprosami.

Szafa

Drzwi po zamknięciu, tworzą jedną płaska powierzchnię.

Szafa

Wypełnienie drzwi, nie mysi być lustrzane, mamy do dyspozycji lakobele w dowolnym kolorze, lustra kolorowe oraz szyby przezierne.

Szafa

Drzwi możemy montować we wszystkich rodzajach szaf, garderobach, biblioteczkach, również szafkach kuchennych. W szafach istnieje możliwość otwierania drzwi za pomocą standardowych uchwytów, lub odbojników typu: tip-on.

Zdjęcia realizacji: drzwi przesuwne z lustrem: Szafa z drzwiami przesuwnymi w czarnych ramach..

Opublikowano:
Komodo
Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.
663 612 976
komodo.meble@gmail.com
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka
Szukasz pomocy przy wyborze mebli?
Nie wiesz jakie meble wybrać? Masz własny pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami. Nasz projektant zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze pomocne w codziennym użytkowaniu wyposażenie do mebli.