Komplet białych mebli do sypialni. W zestaw mebli wchodzi: szafa z drzwiami uchylnymi, wisząca komoda pod telewizor, szafeczki nocne i podwieszana toaletka.

Szafa wykonana z białej płyty wiórowej. Wszystkie elementy widoczne, czyli drzwi i boki wykonane z MDF-u lakierowanego w białym pół-macie. Szafa podzielona została na 3 części. Większość zajmują drążki ubraniowe do niskiego i średniego wieszania. Środkowa część wspólna to półki i szuflady. Fronty szuflad wykonano ze specjalnym podcięciem na rękę, jest to alternatywa do zwykłych uchwytów. Prowadnice BLUM - pełen wysuw cichy domyk. Aby uniknąć montowania systemu tip-on, lub standardowych uchwytów we frontach wykonano frezy, umożliwiające otwieranie szafy.

Podwieszana komoda - lakierowana w tym samym kolorze co szafa. Komoda jest dość spora, ale dzięki podwieszeniu wydaje się lekka i delikatna. Komoda składa się z 6 szuflad, na prowadnicach BLUM z pełnym wysuwem i hamulcem. Standardowe uchwyty zastąpiono poziomymi frezami nawiązując ich kształtem do uchwytów w szafie.

Szafeczki nocne i podwieszana toaletka. Meble wykonane w tym samym stylu i kolorze co pozostałe. Toaletka, to blat wraz z pojemną szuflada na drobiazgi do makijażu i biżuterię. Szafeczki nocne, oprócz roli stolików pod lampy są również wygodnym miejscem na książkę czy gazetę.

Białe meble do sypialni - zdjęcie 0Białe meble do sypialni - zdjęcie 1Białe meble do sypialni - zdjęcie 2Białe meble do sypialni - zdjęcie 3Białe meble do sypialni - zdjęcie 4Białe meble do sypialni - zdjęcie 5Białe meble do sypialni - zdjęcie 6Białe meble do sypialni - zdjęcie 7Białe meble do sypialni - zdjęcie 8Białe meble do sypialni - zdjęcie 9Białe meble do sypialni - zdjęcie 10Białe meble do sypialni - zdjęcie 11
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą