Szafa w stylu angielskim

 

Szafa (w stylu angielskim) w standardowym systemie otwierania o nietypowej szerokości, która uniemożliwia zwykłe wieszanie ubrań. W szafie zostały zamontowane wysuwane drążki poprzeczne – co zapobiegło gnieceniu się ubrań. Szafa pomimo małej głębokości (ok 40cm) spełnia swoją funkcję i jest w całości zagospodarowana. Szafa składa się z dwóch części, typowej wysokiej zabudowy ubraniowej i delikatnej dwu-poziomowej komody, która jednocześnie spełnia rolę małego siedziska, przydatnego chociażby do zakładani butów. Fronty zostały uzupełnione o długie, wygodne relingi, umożliwiające otwarcie szafy. Szufladki, chodź wąskie, mieszczą zapas kapci dla całej rodziny i drobiazgi do pielęgnacji butów. Szuflady wyposażone zostały w prowadnice firmy GRASS z pełnym wysuwem i hamulcem.

Białe fronty lakierowane w pół-macie stylizowane na styl angielski, świetnie grają z orzechowymi bokami i widocznymi elementami konstrukcji szafy. Fronty, dzięki zastosowaniu ramy z malutką płyciną, nie robią wrażenia monotonnej ścianki meblowej. Lekkość drzwi i wyrazisty kolor boków świetnie grają z wystrojem przedpokoju.

Szafa choć jest dość szeroka, nie dominuje pomieszczenia. Szafy w stylu angielskim z reguły są lekkie i delikatne, a do tego bardzo eleganckie.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą