Szafa na wymiar do przedpokoju z drzwiami lamelowymi.

Szafa wnękowa wykonana z czarnej płyty laminowanej. Fronty szafy są pokryte drewnianymi lamelami. Lamelki dębowe, olejowane, mocowane do frontów szafy.

Szafa z przeznaczeniem do przechowywania butów i kurtek znajdująca się w wiatrołapie.

W dolnej części szafy zaprojektowane i wykonane zostały pojemne szuflady, na prowadnicach tandem Blum, otwierane za pomoca tip-on. Szuflady mają odpowiednią wysokość do przechowywania: czapek, szalików, rękawiczek oraz kapci.

Na szufladami wydzielone zostało miejsce do przechowywania ubrań wierzchnich. Drążki zamontowane na różnych wysokościach, pozwalające na powieszenie krótkich kurtek oraz dłuższych płaszczy.

Nasze szafy wyposażamy w drążki w kolorze czarnym

W centralnej części szafy, umieszczone zostało cargo na buty. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, pozwalające na przechowywanie butów z łatwym dostępem. Cargo jest wykonane na wymiar, możemy ustalić jego szerokość, wysokość oraz rozkład półek w cargo. W cargo zastosowaliśmy prowadnice o udźwigu 150 kg, dzięki czemu możemy dowolnie obciążyć konstrukcję zachowując płynny wysuw. Cargo wyposażyliśmy w zintegrowany hamulec, dzięki czemu, zamykanie frontu carga jest delikatne i bezgłośne.

Ciekawym dodatkiem a jednocześnie ozdobą szafy są uchwyty. Uchwyty czarne o długości 120 cm, wykonane na wymiar, malowane proszkowo na kolor czarny mat.

Szafa z frontami lamelowymi łączy funkcjonalność, pojemność oaz elegancję i szlachetność drewna. Szafa w takim stylu świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, jak i klasycznych aranżacjach.

Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 0Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 1Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 2Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 3Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 4Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 5Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 6Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 7Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 8Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 9Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 10Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 11Szafa z frontami lamelowymi, drzwi otwierane lamele drewniane - zdjęcie 12
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą