Szara matowa szafa do sypialni.

Szafa ubraniowa wykonana z płyty meblowej laminowanej w kolorze białym. Fronty, otwarty regał oraz inne elementy konstrukcyjne widoczne, wykonane z MDF-u lakierowanego w odcieniu szarości w wykończeniu półmatowym.

Wnętrze szafy zaplanowane do przechowywania ubrań zarówno na wieszakach jak i półkach. Pojemne szuflady bieliźniane wykonane w pełnej konstrukcji na prowadnicach tandem Blum.

Szafa w środku została doświetlona pionowymi listwami LED, połączonymi z czujnikami otwarcia drzwi.

Oprócz dekoracyjnego regału z otwartymi lakierowanymi półkami, niewątpliwą ozdobą całej zabudowy są uchwyty listwowe w kolorze stali szczotkowej.

Uchwyty listwowe możemy wykonać w dowolnej długości.

Połączenie stali szczotkowej oraz satynowej szarości na drzwiach szafy, daje przepiękne kolorystyczne zestawienie.

Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 0Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 1Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 2Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 3Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 4Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 5Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 6Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 7Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 8Szafa szara matowa z długimi uchwytami - zdjęcie 9
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą