Biała szafa w przedpokoju z lustrem i czarnymi uchwytami

 

Szafa w przedpokoju z białymi frontami i lustrem.

Szafa zaprojektowana i wykonana z przeznaczeniem do przechowywania okryć wierzchnich oraz butów.

Wnętrze szafy podzielone na trzy część. Pierwsza część zaplanowana do wieszania ubrań oraz przechowywania na półkach. W tej części szafy wykonane zostało wycięcie na skrzynkę elektryczną. Środkowa część szafy, to słupek z półkami na buty, półki wysokością dostosowane do obuwia aby maksymalnie wykorzystać miejsce. W części trzeciej, zaprojektowane zostały szuflady oraz drążki do wieszania ubrań.

Wnętrz szafy wykonane z płyty laminowanej w kolorze białym. Fronty i widoczny lewy bok: MDF lakier w odcieniu bieli w wykończeniu półmatowym. Środkowy front szafy, to lustro klejone na ramie aluminiowej w kolorze czarnym. Lustro na froncie bez widocznej ramy.

Wszystkie okucia oraz prowadnice firmy BLUM - z wbudowanym spowolnieniem.

Nasze szafy projektujemy i wykonujemy na wymiar, dzięki czemu możemy wykorzystać pełną wysokość mieszkania, co przedkłada się na funkcjonalność i dużą ilość miejsca do przechowywania.

Ciekawym elementem wykończenia są uchwyty - czarne listwowe uchwyty . Uchwyty możemy zrobić na dowolny wymiar. Uchwyty oraz rama lustra są wykonane z aluminium w takim samym kolorze.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą