Szafa w sypialnia z białymi ramkowymi frontami i lustrem.

Zabudowa całej ściany, pojemną szafą ubraniową. Szafa podzielona na część do wieszania ubrań oraz pojemne półki. Nad drążkami oświetlenie LED.

Oświetlenie w szafach jest coraz chętniej wybieramy rozwiązaniem. LED zapala się przy otwarciu drzwi i gaśnie po zamknięciu.

Wnętrze szafy wykonane zostało z białej płyty laminowanej. Fronty, MDF frezowany i lakierowany w białym półmacie. Środkowe fronty w formie witryny z wypełnieniem: lustro srebrne.

Szafy w stylu angielskim z lustrzanymi drzwiami, to eleganckie połącznie klasycznej ramy i funkcjonalności lustra.

Okucia Blum. Zawiasy z wbudowanym spowalniaczem.

Złote matowe uchwyty pięknie prezentują się na białym tle frontów.

Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 0Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 1Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 2Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 3Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 4Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 5Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 6Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 7Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 8Szafa w stylu angielskim z lustrami i złote uchwyty - zdjęcie 9
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą