Szafa w przedpokoju z drzwiami uchylnymi z brązowymi lustrami.

Szafa wnękowa z drzwiami otwieranymi. Szafa zaprojektowana i wykonana z przeznaczeniem do przechowywania butów i okryć wierzchnich.

Wnętrze szafy wykonany z płyty meblowej laminowanej w dwóch kolorach. Lewa część szafy przeznaczona na długie płaszcze, prawa część z dwoma skrzydłami na ubrania wierzchnie oraz buty. Pod drążkiem znajduje się szuflada na czapki i szaliki, pod szufladą wysuwane półki na buty na prowadnicach tandem Blum.

Ciekawym wizualnie rozwiązaniem są drążki ubraniowe w kolorze czarnym.

Wnętrze szafy jest oświetlone paskiem LED w czarnym profilu aluminiowym. Szafa jest wyposażona w czujniki - oświetlenie zapala się po otwarciu drzwi szafy .

Drzwi szafy zostały wykonane z brązowych luster. Lustro klejone na ramie aluminiowej. Lustra przepięknie odbijają światło w pomieszczeniu i powiększają przestrzeń

Okucia szaf oraz wszystkich naszych mebli, to okucia firmy Blum. Wszystkie fronty zamykają się cicho i delikatnie, dzięki wbudowanym spowalniaczom.

Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 0Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 1Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 2Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 3Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 4Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 5Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 6Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 7Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 8Szafa z drzwiami otwieranymi lustra brązowe, lustrzana szafa - zdjęcie 9
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą