Szafa z drzwiami przesuwnymi w białym kolorze.

Białe ramy drzwi przesuwnych są alternatywą dla tradycyjnych ram aluminiowych. Białe ramy, to rozwiązanie wizualne zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i klasycznie urządzonych mieszkań. Rama może być wypełniona płyta laminowaną, taflą lustra lub szkła lakierowanego.

W prezentowanej na zdjęciach realizacji drzwi przesuwne wypełnione są białą płytą meblową. Wnętrze podzielone na dwie części: część z drążkami (miejscem na wieszanie ubrań) oraz z półkami i szufladami.

Białe ramy wpisują się w kolorystykę pomieszczenia.

Jeśli poszukujemy efektu szafy, która nie będzie rzucać się w oczy a jednocześnie chcemy zastosować system drzwi przesuwnych, to szafa prezentowana w galerii jest świetnym rozwiązaniem.

Profile drzwi przesuwnych możemy malować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu możliwości aranżacyjne są nieograniczone.

Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 0Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 1Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 2Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 3Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 4Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 5Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 6Szafa z drzwiami przesuwnymi, białe ramy drzwi przesuwne - zdjęcie 7
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą