Przepiękna, nowoczesna zabudowa szafy połączona z toaletka.

Szafa zaprojektowana i wykonana na całej ścianie. Podzielona na dwie strefy, dla dwóch osób oraz dodatkową bieliźniarkę z półkami.

Wygodnym rozwiązaniem jest wkomponowanie toaletki w zabudowę szafy, tworząc jeden mebel.

Wnętrze mebli wykonane z płyty wiórowej laminowanej w białym dekorze. Okucia i prowadnice Blum. Oświetlenie nad drążkami LED - połączone z czujnikiem otwarcia drzwi.

Blat toaletki wykonany został z drewna dębowego olejowanego, pod blatem dwie płytkie szuflady kosmetykowe.

Fronty szafy, to MDF frezowany (jeden z 12 wzorów dostępny w naszej ofercie), lakierowany wykończeniu półmatowym w odcieniu szarości z palety RAL.

Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 0Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 1Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 2Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 3Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 4Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 5Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 6Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 7Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 8Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 9Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 10Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 11Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 12Duża szafa do sypialni z toaletką - zdjęcie 13
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą