Szafa w sypialni w stylu loft. Ponadczasowe rozwiązanie w sypialni, przedpokoju czy gabinecie.

Konstrukcja szafy wykonana z białej płyty meblowej laminowanej. Widoczne elementy konstrukcyjne (część wieńców), cokół i lewy bok wykonany z czarnego akrylu w wykończeniu matowym.

W szafie celowo połączyliśmy dwa kolory wykończenia. Biały w środku - aby widoczność ubrań przechowywanych wewnątrz szafy była maksymalna oraz czerń na zewnątrz, która dała pożądany efekt wizualny.

Wnętrze szafy podzielone na dwie oddzielne strefy. W każdej części półki, szuflady bieliźniane oraz drążki do wieszania ubrań. Szuflady na prowadnicach tandem Blum z pełnym wysuwem i hamulcem. W szufladach zastosowaliśmy fronty z wyciętym pochwytem - takie rozwiązanie stosujemy powszechnie w naszych szafach, pozwala na rezygnację ze standardowych uchwytów.

Drzwi przesuwne w szafie wykonane z profili aluminiowych malowanych proszkowo na czarny mat. Kształt profili podkreśla charakter zabudowy. Srebrne lustra powiększają pomieszczenie oraz odbijają światło.

Szafy w stylu loft cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na ich uniwersalny wygląd. Świetnie wpiszą się zarówno w nowoczesne wnętrza, łączone z cegłą czy betonowym tynkiem czy bardziej tradycyjne, klasyczne pomieszczenia.

Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 0Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 1Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 2Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 3Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 4Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 5Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 6Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 7Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 8Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 9Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 10Szafa w stylu loft na wymiar - zdjęcie 11
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą