Szafa na wymiar do przedpokoju z siedziskiem.

Szafa w przedpokoju spełnia szczególna funkcję. Powinna pomieścić wierzchnie ubrania, buty, parasol, kosmetyki do pielęgnacji obuwia, zapas kapci dla gości, a najlepiej kiedy nie zajmuje zbyt dużo miejsca i ma lustro z którego możemy korzystać przy wyjściu z domu.

Szafa została zaprojektowana z myślą, aby spełniła każdą z wymienionych funkcji. Wnętrze szafy oraz widoczne elementy korpusu zostały wykonane z płyty wiórowej laminowanej w dekorze dębu. Fronty wykonaliśmy z MDF-u lakierowanego w kolorze białym na wysoki połysk. Ze względu na to, że szafa stoi w dość wąskim korytarzu, zamiast tradycyjnych uchwytów zastosowane zostały pionowe frezy, umożliwiające otwarcie szafy.

Siedzisko zostało dodatkowo wyposażone w tapicerowaną poduszkę. Plecy siedziska, to jednocześnie lustro, które oprócz podstawowej funkcji, powiększa pomieszczenie. Pod siedziskiem zamontowana została szuflada na kapcie i inne potrzebne drobiazgi.

Na samym dole, zaprojektowana została otwarta wnęka na buty, jest to bardzo wygodna forma przechowywania butów. Wchodząc do domu, buty wsuwamy pod szafę i po pierwsze zupełnie ich nie widać a po drugie nie stanowią przeszkody w korytarzu.

Wszystkie okucia i zawiasy Blum.

Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 0Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 1Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 2Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 3Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 4Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 5Szafa z siedziskiem tapicerowanym na wymiar - zdjęcie 6
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą