Szafa w przedpokoju z siedziskiem.

Szafa wykonana w korytarzu, tuż przy wejściu do mieszkania. Szafa z przeznaczeniem na okrycia wierzchnie, buty oraz część gospodarcza: na drabinę, odkurzacz i deskę do prasowania.

Wnętrze szafy oraz widoczny bok wykonany z płyty wiórowej laminowanej w dekorze jasnego dębu. Fronty szafy, pawlacza oraz front szuflady pod siedziskiem wykonany z MDF-u lakierowanego w kolorze białym na wysoki połysk . We frontach zostały wykonane frezowania pełniące rolę uchwytów.

Pod siedziskiem zaplanowana została szuflada na kapcie oraz drobiazgi do pielęgnacji butów. Plecy i bok siedziska wyłożone płytą laminowaną w kolorze dębu. Nad siedziskiem zamontowane zostały wieszaki na bieżące kurtki i płaszcze.

Prowadnice w szufladzie oraz zawiasy firmy Blum z wbudowanym hamulcem.

Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 0Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 1Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 2Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 3Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 4Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 5Biała szafa z drewnianym siedziskiem - zdjęcie 6
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą