Szafa w przedpokoju, z przeznaczeniem na ubrania i buty. Szafa ma również wydzieloną część gospodarczą na odkurzacz, deskę do prasowania oraz wiadro z mopem.

Konstrukcja szafy wykonana z białej płyty laminowanej. Wnętrze wyposażone w uchwyt na rurę do odkurzacza, wysuwany wieszak na paski (Peka) oraz wysuwany wkład na buty (Peka)

Drzwi oraz widoczny bok wykonany z MDF-u lakierowanego w kolorze białym w wykończeniu półmatowym. Fronty szafy frezowane w kształcie ramy z płyciną. Drzwi szafy z zawiasami z wbudowanym spowalniaczem.

Białe uchwyty szafy z literkami w porcelanowym wykończeniu, wieszaki drewniane, pięknie dopełniają biały bok szafy.

Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 0Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 1Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 2Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 3Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 4Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 5Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 6Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 7Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 8Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 9Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 10Biała szafa w stylu angielskim - zdjęcie 11
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą