Biała nowoczesna szafa wnękowa

 

Nowoczesna szafa wnękowa w białym kolorze. Szafa wbudowana we wnękę przed wykonaniem zabudowy z karton gipsu. Nowoczesna i delikatna zabudowa, która pięknie prezentuje się w minimalistycznej sypialni. Ciekawym i jednocześnie wygodnym rozwiązaniem są niskie szuflady, przeznaczone na przechowywanie drobiazgów i biżuterii. Szafa posiada ukryty system jezdny, a drzwi to tylko i wyłącznie MDF- lakierowany w kolorze białym na wysoki połysk.

Jest to przykład szafy wnękowej z drzwiami przesuwnymi w systemie bez ramowym, cały system jezdny jest ukryty za skrzydłem przesuwnym. Jedynym widocznym elementem są delikatne szyny, umożliwiające ciche i delikatne przesuwanie drzwi. System świetnie sprawdza się zarówno w małych jak i dużych szafach. Jest to rozwiązanie skierowane do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz.

Szafa oprócz drążków i półek, które przeznaczone są do przechowywania ubrań, posiada również szuflady z prowadnicami, które mają pełen wysuw i hamulec, co znacznie podnosi komfort użytkowania szafy. W tej szafie zostały wykorzystane prowadnice firmy Grass Hooper.

Szafa wykonana jest w pełnej zabudowie, posiada boki, wieniec górny, podłogę i plecy. Cała konstrukcja jest stabilna i wykończona. Montaż oczywiście czysty, bez wiercenia w ścianach.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą