Szafy w tym samym stylu zostały wykonane w całym mieszkaniu, szafa w sypialni, szafa w przedpokoju oraz szafa gospodarcza. Wnętrze szaf, to płyta wiórowa laminowana w kolorze białym, fronty z MDF-u lakierowanego w półmacie. Uchwyty z drewna dębowego zabezpieczone olejem.

Wnętrza szaf zostały zaprojektowane, tak aby pomieściły wszystkie niezbędne elementy. Szafa w sypialni wyposażona została w drążki, półki, oraz szuflady na prowadnicach tandem Blum z pełnym wysuwem i hamulcem. Szafa w przedpokoju, ma skośne półki an buty, które umożliwiają wygodne przechowywanie i wgląd w szafę, miejsce na długie ubrania i odkurzacz. W szafie gospodarczej znalazło się miejsce na pralkę i suszarkę oraz zapasowe miejsce do przechowywania.

Wszystkie szafy mają drzwi uchylne, na zawiasach ze spowalniaczami, dzięki czemu drzwi nie uderzają o korpus przy zamykaniu. Drewniane uchwyty dopełniają konstrukcję, dając ciepło i elegancje.

Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 0Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 1Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 2Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 3Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 4Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 5Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 6Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 7Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 8Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 9Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 10Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 11Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 12Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 13Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 14Szafa z drewnianymi uchwytami - zdjęcie 15
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą