Nowoczesne i proste meble łazienkowe. Fronty i widoczne elementy zostały zostały wylakierowane w pół-macie w odcieniu bardzo jasnej szarości. Fronty w szafce wiszącej zostały opuszczone względem korpusu o kilkanaście milimetrów, aby umożliwić otwieranie. Fronty w szafce pod umywalkę -frezowane. Szafka pod umywalkę dopasowana i wkomponowana w uskok, który znajduje się w łazience.

Szafka wisząca to standardowa, bardzo pojemna szafka z półkami, w której użytkownicy bez problemu zmieszczą chemię gospodarczą i zapasy kosmetyków. Szafka umieszczona pod grubym kamiennym blatem została podzielona na 3 części. W pierwszej: dwie pojemne szuflady, w których wykonano podcięcia, umożliwiające montaż odpływu i podłączenie wody. W drugiej: szafka, bez półki, jedynie z przodu zamontowana listwa, która spełnia rolę ogranicznika. Tą część szafki gospodarze przeznaczyli na przechowywania brudnych ubrań, dzięki czemu uniknęli zakupu i ustawiania w łazience wolnostojącego kosza na pranie. Trzecia część szafki, umieszczona po skrajnie prawej stronie, ma bardzo małą głębokość, więc została przeznaczona na kosmetyki.

Szafka pod umywalkę, dzięki podwieszeniu wygląda na lekką. Mino pozornie małych wymiarów jest wyjątkowo pojemna. bardzo dobrym rozwiązaniem okazało się, zastosowanie bezuchwytowego systemu otwierania szafek. Uchwyty to zawsze dodatkowy element, kształt i kolor w łazience. W szczególności w nowoczesnych formach unikamy takiego zróżnicowania. Zrobienie frezów bezpośrednio we frontach to wygodne i tańsze od Tip-on rozwiązanie.

Proste meble łazienkowe sprawdzą się w każdej łazience. Wpiszą się w najbardziej wymyślny wystrój oraz w bardzo proste i minimalistyczne wnętrza. Ich dodatkową zaletą jest materiał, z którego zostały wykonane. MDF lakierowany, to idealny materiał na meble łazienkowe. Meble będą służyły przez lata, a do tego są bardzo proste w utrzymaniu.

Nowoczesne proste meble łazienkowe - zdjęcie 0Nowoczesne proste meble łazienkowe - zdjęcie 1Nowoczesne proste meble łazienkowe - zdjęcie 2Nowoczesne proste meble łazienkowe - zdjęcie 3Nowoczesne proste meble łazienkowe - zdjęcie 4Nowoczesne proste meble łazienkowe - zdjęcie 5
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą