Komplet szafek wiszących i szafki podwieszanej pod umywalkę.

Szafka pod umywalkę podwieszona pod blat wykonany z płytek ceramicznych. Blaty obłożone płytkami to trwałe i eleganckie wykończenie w łazienkach. Szafka składa się z czterech wygodnych i pojemnych szuflad. Szuflady zostały zaprojektowane do przechowywania drobnych kosmetyków.

Szafka wisząca z półkami w środku, jako dodatkowe miejsce do przechowywania w łazience. Szafka posiada boczne blendy - ze względu na kolizję otwarcia drzwi z kaloryferem. Ciekawym elementem dekoracyjnym jest pogrubiana płyta meblowa w odcieniu orzecha, tworząca górny i dolny wieniec szafki. W szafce zamontowane zostało oświetlenie dekoracyjne w postaci trzech punktów LED.

Konstrukcje szafek wykonane z płyty wiórowej laminowanej, Fronty MDF lakierowany na wysoki połysk. Wszystkie szafki otwierane bezuchwytowo - szafki wiszące za pomocą tip-on Blum, w szufladach zostały wykonane frezowania.

Komplet szafek wiszących - zdjęcie 0Komplet szafek wiszących - zdjęcie 1Komplet szafek wiszących - zdjęcie 2Komplet szafek wiszących - zdjęcie 3
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą