Meble łazienkowe z zabudową pieca i pralki

 

Meble łazienkowe wykonane na wymiar składające się z szafki pod umywalkę, szafy obudowującej piec i pralkę ora z szafki wiszącej nad geberitem z dekoracyjną podświetlaną półką.

Meble zostały wykonane z płyty wiórowej laminowanej. Fronty meblowe z MDF-u lakierowanego w kolorze białym w połysku.

Szafka pod umywalkę z blatem laminowanym, wyposażona w szufladę na prowadnicach tandem Blum. Szuflada jest odpowiednio wycięta pod syfon umywalki. Pod szufladą dekoracyjna półka na ręczniki z płyty laminowanej w dekorze drewna.

Szafki nad obudową geberitu, wykonana z białej płyty laminowanej. Wyposażone w pojemne półki na kosmetyki i chemię. Fronty szafek otwierane za pomocą tip-on Blum.

Półka dekoracyjna podświetlana LED w profilu aluminiowym. Oświetlenie liniowe, to element dekoracyjny otwartych półek.

Szafa we wnęce łazienkowej zakrywa piec oraz pralkę. We frontach szafy zostały wykonane otwory wentylacyjnych umożliwiające cyrkulację powietrza.

W szafie zostało również wygospodarowane miejsce na przechowywanie elementów gospodarczych: kosz na pranie, zapasy proszków do prania i chemii gospodarczej.

Nasze meble łazienkowe wykonujemy na wymiar, dzięki czemu możemy wykorzystać każdy zakamarek w łazience oraz dopasować meble do wymiarów pomieszczenia.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą