Meble łazienkowe na wymiar z zabudową pralki.

Zestaw mebli łazienkowych składający się z dużej szafki pod umywalkę oraz słupka z zabudową pralką i pojemnymi półkami.

Szafka pod umywalkę, to dwie szafki z szufladami. Szafka dopasowana do podwójnej umywalki nakładanej. Szuflady z prowadnicami tandem Blum, pełen wysuw, podwyższony udźwig oraz hamulec przy zamykaniu szuflady. Szuflady zaplanowane do przechowywania kosmetyków.

Słupek łazienkowy w którym została ukryta pralka, to również szafa na zapas ręczników. Nad pralką zaplanowane zostały wyjątkowo pojemne półki. Pralka umieszczona w słupka jest pralka do zabudowy.

Konstrukcje mebli wykonane zostały z płyty wiórowej laminowanej w dekorze bieli. Fronty MDF: rama z płyciną, lakierowana na odcień bieli z palety RAL w wykończeniu półmatowym.

Ciekawym elementem dekoracyjnym są uchwyty, kształtem i kolorem nawiązujące do charakteru łazienki.

Podobna realizacja z zabudową pralki: Meble łazienkowe na wymiar.

Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 0Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 1Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 2Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 3Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 4Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 5Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 6Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 7Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 8Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 9Meble łazienkowe z zabudową pralki - zdjęcie 10
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą