Meble łazienkowe wykonane z płyty laminowanej w dekorze: Dąb Sonoma.

Zestaw mebli łazienkowych składający się z dużej szafki pod umywalkę oraz słupka łazienkowego. Meble wykonane z płyty meblowej laminowanej w bardzo popularnym i lubianym dekorze. Fronty mebli MDF lakierowany w półmacie.

W szafce pod umywalkę zamontowany został blat laminowany w dekorze dąb sonoma. Posiadamy w sprzedaży kilkanaście dekorów płyt laminowanym do których możemy dobrać laminaty blatowe. Szafka pod umywalkę oprócz pojemnych szuflad na prowadnicach tandem Blum (pełen wysuw oraz podwyższony udźwig), ma otwarte, dekoracyjne półeczki. Szafka została podwieszona, dzięki czemu w łazience o wiele łatwiej umyć podłogę, a dodatkowo szafka wygląda lekko, nawet przy swoich gabarytach.

Słupek łazienkowy w środku ma półki na przechowywanie zapasu kosmetyków i chemii, w dolnej części znajduje się wysoka półka na kosz na pranie. W słupku mamy również otwartą półkę, nawiązującą formą do szafki pod umywalkę.

Zestaw mebli do łazienki w dekorze drewna - zdjęcie 0Zestaw mebli do łazienki w dekorze drewna - zdjęcie 1Zestaw mebli do łazienki w dekorze drewna - zdjęcie 2Zestaw mebli do łazienki w dekorze drewna - zdjęcie 3Zestaw mebli do łazienki w dekorze drewna - zdjęcie 4Zestaw mebli do łazienki w dekorze drewna - zdjęcie 5
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą