Białe meble do łazienki, pięknie prezentujące się na tle szarej glazury.

Głównym meblem jest pojemna szafa wykonana z płyty meblowej w kolorze białym.Szafa. jest przeznaczona do przechowywania ręczników oraz zapasów kosmetyków i chemii gospodarczej. Szafa bez uchwytów, tradycyjny system otwierania zastąpiły odbojniki firmy BLUM (system tip-on)

Szafka wisząca, pełni jednocześnie rolę głównego lustra w łazience. Do frontów zostały przyklejone tafle lustra, z nimi znajdują się pojemne półki i dostęp do gniazd elektrycznych. We frontach zastosowaliśmy zawiasy z ogranicznikiem kąta otwarcia, aby lustro nie uderzyło w ściany.

Tradycyjną szafkę pod umywalkę zastąpiła szuflada o szerokości 100 cm, odpowiednio podcięta pod syfon. Pod szufladą zamontowana została gruba lakierowana półka bardzo funkcjonalna, a jednocześnie pełni rolę dekoracyjną.

Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 0Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 1Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 2Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 3Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 4Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 5Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 6Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 7Białe meble łazienkowe i szafka z lustrem - zdjęcie 8
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą