Biała kuchnia z czarnym blatem

 

Nowoczesna, prosta i elegancka, biała kuchnia z czarnym blatem, która wpisze się w wystrój każdego mieszkania. Ponadczasowe połączenie kolorów pozwala na tworzenie dowolnych aranżacji poprzez dodatki i ozdoby.>

Meble kuchenne, to korpusy wykonane z białej płyty laminowanej oraz fronty, bezuchwytowe, frezowane wykonane z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk w kolorze białym. Górne fronty, są dłuższe niż korpusy szafek, co umożliwia wygodne otwieranie szafek, bez zamontowania tip-onów. Rezygnacja z systemu „push to open” jest istota, jeśli chcemy uniknąć ciągłych śladów użytkowania na frontach. Również cokoły i widoczne boki zostały wylakierowane w kolorze frontów, aby się nie odróżniały i tworzyły spójną całość.

Górne szafki zostały podzielone na dwie części. Było to konieczne, ze względu prowadzenie rury do okapu. Istotną kwestią była również strona wizualna, dodatkowe frezowanie, przecinające linie zabudowy w wysokości odciążyło i dodało lekkości górnym szafkom.

Kuchnia jest zbudowana na jednej ścianie i stanowi aneks kuchenny, który jest częścią salonu. W kuchni znajduje się lodówka w zabudowie, zmywarka, piekarnik z płytą, zlew oraz zabudowa pralki.

Oświetlenie pod szafkami, to oprawy LED punktowe, mieszczące się w grubości wieńców dolnych, szafek wiszących, zapalane za pomocą czujnika ruchu. Czujniki ruchu, w kuchniach sprawdzają się wyjątkowo dobrze, ze względu na to, że nawet w trakcie pracy, nie musimy myć rąk, aby dotknąć przełącznika, wystarczy w odpowiednim miejscu machnąć ręką, aby zapalić światło robocze nad blatem.

W kuchni zamontowano okap wbudowany w szafki. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane do małych kuchni oraz aneksów kuchennych. Okap w całości jest ukryty i nie zajmuje tyle miejsca co standardowe okapy wolnowiszące. Okap pozwala również na wykorzystanie szafki w której jest zabudowany, gdyż ze standardowej szafki o szerokości 60cm, zajmuje jedynie 15-25 cm wysokości w zależności od modelu.

W meblach zastosowano okucia ze spowalniaczami oraz prowadnice firmy Blum, tandem z udźwigiem do 30kg.

Biała kuchnia z czarnym blatem - zdjęcie 1
Biała kuchnia z czarnym blatem - zdjęcie 2
Biała kuchnia z czarnym blatem - zdjęcie 3
Biała kuchnia z czarnym blatem - zdjęcie 4
Biała kuchnia z czarnym blatem - zdjęcie 5
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2
05-230 Kobyłka p. Warszawą