Meble kuchenne w stylu angielskim

 

Biała kuchnia z frontami lakierowanymi w pół-macie o kształcie ramy z płyciną. Kuchnia, a właściwie aneks kuchenny oddzielony od części wypoczynkowej funkcjonalnym barkiem.

Kuchnia została wyposażona w białe sprzęty kuchenne, co daje spójny efekt końcowy.

Meble kuchenne w stylu angielskim, charakteryzują się bardzo wyszukanymi i ozdobnymi elementami. Nieodłącznym elementem kuchni angielskich jest front ramkowy z płyciną, szprosy i witryny. Najczęściej łączy się ze sobą odcienie bieli lub wanilii z dekorami drewna i kamienia.

Nasza wersja jest troszkę lżejsza i nowoczesna. Fronty wykonaliśmy z MDF-u lakierowanego w półmacie w kolorze białym. Ozdobnym elementem na frontach jest frezowana ramka z delikatną fazą. Górne szafki, jako przeszklone witryny, nadają głównej ścianie w kuchni lekkości. W szafkach z drzwiczkami przeszklonymi zastosowaliśmy szklane półki, aby światło delikatnie rozchodziło się po całym wnętrzu szafki. Blaty wykonaliśmy z laminatu w dekorze drewna dębowego. W szafkach połączone zostały dwa rodzaje uchwytów, uchwyt muszelkowy w dolnej i wysokiej zabudowie, oraz gałka w tym samym kolorze w szafkach wiszących.

Od strony salonu, kuchnia została oddzielona barkiem, nie jest to jednak zwykły element aranżacji oddzielający dwie strefy w mieszkaniu. Barek stanowią szafki pod blatem kuchennym i bardzo pojemna szafka, od strony salonu, ukryta za frontem, otwieranym za pomocą tip-on.

Nasze meble w standardzie wyposażamy w zawiasy ze spowalniaczem. Szuflady na prowadnicach tandem Blum, aby zapewnić użytkownikom najwyższą wygodę korzystania z kuchni. W kuchni zaplanowaliśmy maksymalną ilość szuflad.

Blat roboczy na głównej ścianie, doświetlają oprawy LED, umieszczone w dolnych wieńcach szafek wiszących.

Szukasz mebli kuchennych w podobnym stylu? Zobacz inne realizacje lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą