Kuchnia w nowoczesnym stylu

 

Meble kuchenne w bardzo nowoczesnym stylu. W połączeniu z rektyfikowanymi białymi płytkami o monotonnej strukturze i ozdobnym tynkiem pięknie prezentują się w kuchni otwartej na pokój dzienny. Korpusy mebli kuchennych wykonane z płyty wiórowej w kolorze białym i orzechu. Wysoka zabudowa (zabudowa lodówki, piekarnika oraz mikrofali) z frontami z płyty wiórowej w poziomym układzie słoi.

Reszta frontów w kuchni lakierowana w kolorze białym na wysoki połysk. Praktyczne otwieranie lodówki – zastosowanie uchwytów kasetonowych. Jest to wygodne i bezpieczne (ze względu na małe dzieci) w małych kuchniach i wąskich korytarzach. Fronty lakierowane otwierane za pomocą frezu wykonanego bezpośrednio we froncie. Biel blatu i frontów została przełamana listwą ozdobną, umieszczoną pomiędzy frontami szafek wiszących. Podobny akcent został umieszczony w wysokiej zabudowie.

Szuflady zostały wyposażone w prowadnice firmy BLUM z opcją pełnego wysuwu i cichego domykania. Bardzo istotnym jest fakt, że posiadają udźwig 50 kg, dzięki czemu można w nich przechowywać ciężką zastawę stołową, garnki i suche produkty spożywcze. Oświetlenie, które pozwala na pracę przy blacie wieczorami, zostało sprytnie ukryte w dnie szafek wiszących.

Szukasz kuchni w nowoczesnym stylu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą