Meble kuchenne z dwoma rzędami szafek wiszących, rozwiązanie do dużych i małych kuchni, pozwalające uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania.

Meble kuchenne wykonane w aneksie, połączonym z salonem. Meble zaprojektowane i wykonane na jednej ścianie w kuchni.

Korpusy mebli z płyty laminowanej w odcieniu ciemnego orzecha. Fronty, to MDF lakierowany w półmacie w odcieniu grafitu z palety RAL oraz MDF lakierowany w białym połysku.

Łączenie frontów w połysku oraz frontów półmatowych daje przepiękny, niepowtarzalny efekt w kuchni.

Dolne fronty zabudowy posiadają uchwyty aluminiowe, krawędziowe nabijane na drzwiczki. Wszystkie uchwyty wykonane zostały na wymiar.

Meble wyposażone w cargo podblatowe firmy Peka oraz szuflady Tandemox Antaro Blum. Górne szafki otwierane za pomocą tip-on Blum.

Pod szafkami wiszącymi zamontowane zostało oświetlenie liniowe LED, doświetlające strefę pracy na blacie.

W górnych szafkach umieszona została mikrofala do zabudowy, co pozwala oszczędzić miejsce na blacie w kuchni.

Podwójny rząd szafek wiszących możemy wykonać zarówno w jednej głębokości, jak i w różnych głębokościach. Wszystkie wymiary dostosowujemy do wysokości i wymiarów pomieszczenia kuchni.

Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 0Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 1Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 2Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 3Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 4Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 5Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 6Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 7Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 8Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 9Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 10Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 11Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 12Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 13Meble kuchenne, dwa rzędy szafek wiszących w kuchni - zdjęcie 14
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą