Meble kuchenne w kolorach ziemi.

Butelkowa zieleń, ociepla pomieszczenie kuchenne i świetnie łączy się z odcieniami szarości i dekorami natulanego drewna.

Kuchnia na wymiar, a właściwie aneks kuchenny połączony z salonem. Strefa kuchni została oddzielona od części wypoczynkowej funkcjonalną wyspą.

Meble wykonane z płyty meblowej laminowanej w odcieniu butelkowej zieleni. Blaty kuchenne w dekorze betonu, laminowane. Blat barku, to klejona dębowa olejowana w naturalnym odcieniu dębu.

Czarne uchwyty oraz sprzęt kuchenny, świetnie kontrastują z kolorem frontów meblowych.

Kuchnia została zaprojektowana, tak aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. W kuchni została zaplanowana przestrzeń do przechowywania oraz duże blaty robocze.

Wyposażenie mebli kuchennych, to między innymi: wysokie kargo z pojemnymi półkami do przechowywania butelek oraz produktów suchych. Pełen wysuw mechanizmu pozwala na łatwy dostęp do każdej z półek karga. Szuflady kuchenne, które ułatwiają organizację i przyspieszają pracę w kuchni oraz szuflada pod zlewem z koszami do segregacji odpadów.

Wszystkie nasze kuchnie wyposażamy w wysokiej jakości okucia oraz prowadnice/szuflady firmy Blum.

Pod szafkami wiszącymi zaprojektowane i wykonane zostało liniowe oświetlenie LED, umożliwiające pracę na blacie.

Ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest gniazdko zamontowane w blacie wyspy.

Na blacie wyspy został oparty blat barku, wykonany z klejonki dębowej. Jest to niewątpliwie dopełnienie połączenia kolorów frontów i blatów roboczych. Przesunięcie blatu barku względem blatu wyspy oraz lekkie podparcie pojedynczą nogą daje wrażenie lekkości i przestronności w kuchni.

W większości otwartych kuchni, projektujemy okapy wbudowane w szafki. Pozwala to zachować jednolitą linię szafek wiszących a dodatkowo zyskujemy przestrzeń do przechowywania.

Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 0Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 1Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 2Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 3Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 4Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 5Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 6Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 7Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 8Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 9Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 10Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 11Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 12Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 13Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 14Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 15Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 16Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 17Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 18Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 19Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 20Meble kuchenne w kolorze butelkowej zieleni, kuchnia w kolorze zieleni - zdjęcie 21
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą