Meble kuchenne do otwartej na salon kuchni.

Zabudowa meblowa składająca się z zabudowy całej ściany oraz wyspa, oddzielająca strefę kuchni od części salonowej.

Cały ciąg roboczy został zaprojektowany na jednej ścianie kuchni. Lodówka w zabudowie (warta uwagi, gdyż ma niestandardową szerokość: 70 cm), następnie słupek z piekarnikiem i mikrofalą. Blat roboczy zaczyna się od jednokomorowego zlewu podwieszanego pod blatem kamiennym, a następnie płyta w satynowym, beżowym wykończeniu.

Pod zewem została wykonana szuflada o wysokim udźwigu do wstawiania koszy na odpady. Szuflada dodatkowo wyposażona w elektryczny system wspomagąjący wysuw: Servo Drive, który umożliwia wysunięcie szuflady bez dotykania frontu, wystarczy dotknąć front kolanem, a szuflada wysunie się sama.

Pod piekarnikiem, za frontem zaplanowane zostały szuflady wewnętrzne. Dzięki takim rozwiązaniom, możemy kilka szuflad zakryć jednym dużym frontem, co często warunkuje estetyka całej zabudowy kuchennej.

Ciąg roboczy doświetla LED w profilu aluminiowym, schowany w dno szafek wiszących.

W wyspie zaplanowane zostały bardzo pojemne i wygodne szuflady na prowadnicach Tandembox Blum Antaro w kolorze białym. Szuflady zawsze sprawdzają się w kuchni, podnoszą komfort i wygodę użytkowania mebli kuchennych, a dodatkowo możemy je wyposażyć w organizery i wkłady ułatwiające przechowywanie.

Blaty kuchenne zostały wykonane z materiału Technistone, przy współpracy z Firmą Kamieniarską.

Fronty kuchenne, to MDF lakierowany na wysoki połysk w kolorze biały z frezowanymi uchwytami. Fronty szafek wiszących, płyta wiórowa laminowana z kolekcji dekorów firmy Egger.

Cała kuchnia utrzymana jest w jasnych, ciepłych kolorach. Zestawienie bieli i dekorów drewna oraz przepięknej struktury blatów, tworzy ponadczasowe połączenie kolorów i faktur.

Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 0Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 1Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 2Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 3Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 4Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 5Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 6Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 7Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 8Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 9Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 10Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 11Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 12Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 13Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 14Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 15Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 16Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 17Meble kuchenne na wymiar w nowoczesnym stylu z wyspą - zdjęcie 18
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą