Biała kuchnia w połysku z drewnianym blatem

 

Biała nowoczesna kuchnia na wysoki połysk z naturalnym dębowym blatem.

Meble kuchenne wykonane z płyty meblowej laminowanej w kolorze białym. Wszystkie widoczne elementy konstrukcyjne oraz fronty lakierowane w kolorze białym na wysoki połysk. Blat, wykonany został z klejonki dębowej o grubości 4 cm oraz zabezpieczony olejem.

Meble kuchenne z założenia miały być minimalistyczne, stąd propozycja gładkich górnych frontów, otwieranych dzięki obniżonej linii frontów. Dolne fronty z frezowanymi uchwytami krawędziowymi.

Drewno na blaty w kuchni jest coraz częściej wybieranym materiałem, ze względu na jego naturalny, ciepły wygląd.

Wszystkie sprzęty w kuchni są zabudowane w meblach. Zmywarka oraz lodówka zakryta frontami, natomiast pozostałe sprzęty: piekarnik, płyta indukcyjna oraz okap są w białym kolorze, pasującym do aranżacji kuchni.

Zabudowa kuchenna została wyposażona w szuflady, górna szuflada ma pojemny i wygodny wkład na sztućce.

W szafce zlewowej zaprojektowana została szuflada, do wstawienia pojemników na śmieci. Szuflada Tandembox Antaro Blum z podwyższonym udźwigiem, to świetne rozwiązanie do wstawienia śmietników pozwalających na łatwą i wygodną segregację odpadów.

W kuchni są również dwa carga firmy Peka. Carga zaprojektowane zostały po obu stronach szafki zlewowej. Cargo, to bardzo dobre rozwiązanie do szafek wąskich, do których dostęp jest ograniczony.

Brak gniazd elektrycznych na ścianie nie musi być problemem nie do rozwiązania. Z powodzeniem możemy stosować gniazda blatowe: tubowe, wysuwane, nablatowe. W tym projekcie zostało zaprojektowane gniazdo uchylne z trzema punktami elektrycznymi.

Blat kuchenny doświetlony został liniowym oświetleniem LED. Profil aluminiowy ukryty w dnie szafek wiszących. Dyskretne i eleganckie rozwiązanie, stosowane w standardzie w naszych Kuchniach.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą