Biało granatowa kuchnia z wyspą

 

Duża kuchnia otwarta na salon, oddzielona od części wypoczynkowej wyspą.

Fronty kuchni wykonane z MDF-u lakierowanego w półmacie, wzór: ramka z płyciną. Połączenie bieli na frontach w głównym ciągu zabudowy oraz przepięknego grafitowego koloru na frontach wyspy. Kolory wybierane na podstawie wzornika RAL.

Kuchnia na etapie projektu, została podzielona na strefy robocze. Zaraz przy wejściu: przechowywanie. Lodówka oraz pojemne wysokie kargo (Peka Dispensa). Na wyspie zaplanowana została strefa gotowania: kuchnia indukcyjna i okap chowany w blacie. Zaraz przy wyspie: słupek z piekarnikiem oraz strefa zmywania: zlew i zmywarka.

Kuchnia jest wyposażona w pojemne szuflady, z pełnym wysuwem i dużym udźwigiem: Blum Tandembox Antaro. Szuflady są bardzo chętnie wybieranym rozwiązaniem, ze względu na wygodę użytkowania i łatwość utrzymania porządku. W szafce narożnej, zamontowany został system wysuwanych półek (Peka Lemans), który pozwoli na łatwe przechowywanie garnków.

Rozwiązania, takie jak ceramicznych zlew, dodają kuchni lekkości i stanowią jednocześnie piękne wykończenie zabudowy.

Kuchnia jest otwartą przestrzenią połączoną z salonem i jadalnią. Z tego względu wyspa od strony kuchni jest typową zabudową kuchenną z szufladami, natomiast od strony salonu, zaplanowane zostały otwarte półki na książki kucharskie i miejsce na krzesła.

Wysuwany okap blatowy, jest świetnym rozwiązaniem, jeśli nie mamy możliwości wyprowadzenia przyłączy do okapu w suficie, lub jeśli nie chcemy aby nad wyspą wisiał okap ze względów estetycznych.

Wyspa oprócz gotowania, pełni jednocześnie funkcję blatu roboczego, z tego względu w blacie zamontowane zostało wysuwane gniazdo elektryczne.

Meble kuchenne wykończone zostały blatem granitowym.

Oświetlenie pod szafkami wiszącymi, to pasek LED w profilu aluminiowym, doświetlający blat roboczy.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą