Meble kuchenne w aneksie kuchennym, znajdującego się w salonie. Kuchnia oddzielona od części wypoczynkowej wyspą, która jednocześnie ma funkcje stołu kuchennego.

Kuchnia utrzymana jest w prostej formie. Fronty otwierane za pomocą frezowań lub Tip-on. Połączenie bieli w połysku, czarnego blatu i ozdobnego dekoru drewna, z powodzeniem wpisuje się w charakter pomieszczenia. Główna część robocza znajduje się na wyspie kuchennej. Strefa robocza jest oddzielona od strefy stołu – zmianą kolorystyki i materiału.

W kuchni na etapie projektu postanowiliśmy wykorzystać wnęki. Zaplanowana w nich wysoka zabudowa pozwoliła na ukrycie lodówki, słupka z piekarnikiem i mikrofalą oraz wielu pojemnych półek na produkty żywnościowe i zastawę stołową oraz inne akcesoria niezbędne w kuchni.

Fronty wykonane z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk. Korpusy szafek oraz elementy w dekorze drewna, płyta wiórowa laminowana. Blaty: laminat kuchenny.

Ciekawym elementem dekoracyjnym jest rama w dekorze drewnopodobnym, wykańcza meble a jednocześnie daje tło dla białych frontów.

Okucia, prowadnice: Blum.

Realizacje w podobnym stylu: Meble kuchenne na wymiar.

Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 0Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 1Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 2Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 3Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 4Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 5Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 6Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 7Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 8Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 9Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 10Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 11Meble kuchenne na wymiar w stylu loft, kuchnia z wyspa z funkcją barku - zdjęcie 12
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą