Duża rodzinna kuchnia, połączone ze strefą dzienną jadalnią. Jasna zabudowa na tle ciemnych płytek i podłogi.

Pomieszczenie kuchenne składa się z kuchni i jadalni, która następnie łączy się z salonem. Meble kuchenne zaplanowane zostały w białym kolorze. Fronty i elementy widoczne (boki, cokoły, blendy) wykonaliśmy z płyty MDF lakierowanej w wykończeniu półmatowym. Dolne fronty z frezowanym uchwytem, górne opuszczone względem korpusu o 2 cm, co umożliwia otwarcie szafki. Wnętrze szafek zostało wykonane z płyty wiórowej laminowanej. Blat w kuchni, to kamień o grubości 3 cm (Blaty zostały wykonane przez zewnętrzną firmę kamieniarską).

Kuchnia została wyposażona w karga firmy Peka. Oprócz kilku mniejszych karg podblatowych, w szafce narożnej zaplanowana została obrotnica, jej charakterystyczną cechą jest fronty, który "chowa się" we wnętrze szafki podczas obrotu koszy. Rozwiązanie sprawdza się w małych kuchniach, w których nie mamy miejsca na zastosowanie frontów "łamanych".

Obejrzyj podobną realizację, w której zastosowaliśmy karga firmy Peka: Szara, nowoczesna kuchnia.

Oprócz karg, większość szafek kuchennych, to szafki szufladowe. Zastosowaliśmy systemy szuflad firmy Blum - Legrabox. Jest to nowość na rynku. Szuflady mają bardziej kanciasty kształt, boki szuflad są bardzo cienkie, co dodatkowo zwiększa przestrzeń użytkową szuflady.

Obejrzyj inne szuflady Blum, które równie dobrze sprawdzają się w naszych Kuchniach : Biała, nowoczesna kuchnia.

Oświetlenie pod szafkami wiszącymi, to niezwykle ważny element mebli kuchennych. Dzięki oświetleniu nad blatem, możemy pracować w kuchni, nie używając oświetlenia głównego. Zaproponowane oświetlenie, to oświetlenie liniowe LED w ciepłym kolorze. Profil aluminiowy, frezowany w dnie szafek.

Przy planowaniu zabudowy kuchennej, warto skupić się na zaprojektowaniu szafek przeznaczonych na gromadzenie i segregację odpadów. W kuchni wykonaliśmy dwie takie szafki, obie z systemem wysuwnym. W szuflady zostały wstawione pojemniki firmy Peka, umożliwiające wstępną segregację śmieci.

Zabudowa szafek, zaplanowana została do wysokości pomieszczenia, dzięki czemu maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń do przechowywania.

Projekt powstał przy współpracy z GJ ARCHITEKTURA - Jakub Galla

Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 0Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 1Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 2Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 3Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 4Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 5Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 6Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 7Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 8Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 9Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 10Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 11Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 12Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 13Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 14Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 15Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 16Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 17Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 18Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 19Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 20Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 21Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 22Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 23Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 24Biała kuchnia z wyspą otwarta na salon - zdjęcie 25
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą