Kuchnia w kształcie litery "U", oddzielona od salonu barkiem.

Meble kuchenne z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk w kolorze białym oraz płyty wiórowej w dekorze drewna dębowego. Blat laminowany w kolorze czarnego kamienia. Kolorystyka całej kuchni oraz mieszkania utrzymana w ciepłym i przytulnym tonie.

Na jednej ze ścian kuchni, w zabudowie lodówka oraz piekarni. Szafki wiszące w dwóch rzędach, wyższe głębokie, niższe o standardowej głębokości 30cm. Dolne szafki, klapowe, otwierane do góry, dzięki podnośnikom HK firmy BLUM. W dolnej zabudowie zmywarka, pojemne szuflady oraz Le Mans w szafce narożnej.

Pod szafkami wiszącymi, oświetlenie punktowe, zapalane przy pomocy przełącznika kołyskowego.

Barek kuchenny stanowi delikatny i funkcjonalny łącznik, pomiędzy strefą kuchni a salonu.

Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 0Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 1Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 2Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 3Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 4Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 5Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 6Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 7Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 8Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 9Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 10Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 11Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 12Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 13Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 14Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 15Kuchnia połączona z salonem - zdjęcie 16
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą