Kuchnia z wyspą

 

Duża otwarta kuchnia, oddzielona od salonu funkcjonalną wyspą. Meble wykonane z płyty wiórowej laminowanej w dekorze drewna. Fronty MDF, frezowane i lakierowane w półmacie w odcieniu szarości. Blaty laminowane w dekorze betonu.

Kuchnia została wyposażona w wiele elementów podnoszących funkcjonalność i wygodę użytkowania. Wyspa stanowi połączenie blatu roboczego wraz z kuchennym stołem. Od strony salonu blat barkowy podpiera szafka z szufladami, szuflady na prowadnicach tandem tip-on, dzięki czemu rysunek drewna nie jest przecięty standardowym uchwytem meblowym. Od strony kuchni wyspa wyposażona jest w szafki z półkami oraz trzy szuflady, które są przeznaczone na sztućce, łyżki i drobiazgi niezbędne do gotowania. Bok wyspy, to szafka otwarta, butelczarka, wraz z miejscem na książki kucharskie i podręczną prasę. W tej części blatu umieszczono chowane kontakty elektryczne, niezbędne do włączenia miksera, czy blendera.

Główna ściana w kuchni, to ciąg szafek: Słupek z piekarnikiem, pod piekarnikiem niska szuflada na blachy oraz głębsza do przechowywania większych sprzętów kuchennych. Następnie szafka zlewowa i zmywarka. W szafce zlewowej szuflada, do której można wstawić pojemniki na śmieci. Szafki wiszące zostały podzielone w wysokości i zróżnicowane w głębokości, dzięki czemu zyskano więcej miejsca do przechowywania i wrażenie domknięcia zabudowy. Górne szafki, klapowe, podnośniki Blum. Pod szafkami oświetlenie punktowe Led. Skrajnie po prawej stronie wysokie kargo firmy Peka, do przechowywania zapasów suchych produktów.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą