Biała kuchnia z betonowym blatem

 

Kuchnia, częściowo otwarta na salon. Nie jest to typowy aneks kuchenny, ale kuchnia łączy się z pokojem dziennym szerokim przejściem, przez co obydwa pomieszczenia muszą być ze sobą spójne kolorystycznie.

Konstrukcja mebli została wykonana z białej płyty meblowej, fronty i widoczne elementy z MDF-u lakierowanego na biało w połysku. Blat laminowany w dekorze betonu, nawiązującego kolorystycznie do gresu na podłodze. W całym mieszkaniu dominują szarości i biel, oraz struktury cegły i drewna, co daje świetne tło dla wyrazistych dodatków.

Forma kuchni od początku, była planowana tak, aby wykorzystać całkowicie dostępne miejsce. Szafki górne zaprojektowano do sufitu. W szafce nad płyta indukcyjną umieszczony został okap, wbudowany w szafki, tak aby nie zaburzał linii szafek dolnych. Miejsce nad wolnostojącą lodówką, również wypełniła szafka. Pod wieńcem szafek wiszących, umieszczono dodatkowe oświetlenie robocze w postaci pojedynczych opraw LED.

W kuchni znalazło się miejsce na szuflady, na prowadnicach tandem Blum, z pełnym wysuwem i podwyższonym udźwigiem oraz zmywarkę o szerokości 45cm. Wszystkie fronty uchylne ze spowalniaczami, dzięki którym użytkowanie kuchni gwarantuje ciszę.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą