Biała kuchnia lakierowana w połysku z czarnym blatem

 

Meble kuchenne w aneksie kuchennym połączonym z pokojem dziennym. Kuchnia zlokalizowana na jednej, dość długiej ścianie.

Kolorystyka kuchni, to głównie biel i czerń, które świetnie spisują się w prostych formach. Fronty i widoczne elementy zabudowy wykonane z MDF-u lakierowanego w połysku. Blat laminowany w dekorze czarnego kamienia. Ten sam materiał, który zastosowano na blacie, zastąpił tradycyjne płytki na ścianie w kuchni. Biorąc pod uwagę właściwości materiału, jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących uniknąć dodatkowej struktury i koloru w kuchni.

W kuchni uniknęliśmy chwytów, fronty dolnych szafek mają podfrezowania umożliwiające otwarcie drzwiczek. Górne fronty są dłuższe niż korpus szafki, co pozwala na otwieranie drzwiczek, nie brudząc przy tym powierzchni lakierowanej. W górnej linii zabudowy został zamontowany okap. W dolnych wieńcach szafek, oświetlenie podszafkowe, doświetlające blat podczas pracy w kuchni. Oświetlenie punktowe, daje efekt ciepła i większej miękkości niż oświetlenie liniowe.

W kuchni oprócz lodówki i okapu, w zabudowie jest również piekarnik i zmywarka o szerokości 45cm. Pomimo ograniczonej ilości miejsca, wszystkie sprzęty są w odpowiednich odstępach między sobą i w odpowiednim ustawieniu.

Wszystkie meble z naszej oferty, wyposażone są w zawiasy i prowadnice ze spowolnienie.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą