Zabudowa meblowa pod telewizor. Ścianka telewizyjna na wymiar.

Zabudowa składająca się z dolnych szafek podwieszanych i zabudowy nad blatem w formie zamykanej szafki oraz panelu dekoracyjnego.

Panel dekoracyjny w formie lameli z płyty meblowej laminowanej w dekorze drewna na podkładzie z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk.

Dolne szafki, to pojemne półki. Szafki otwierane za pomocą frezowania na krawędzi frontu. Fronty opuszczane do dołu, mocowanie klap na podnośnikach barkowych. Fronty praz pogrubiany blat wykonane z MDF- u lakierowanego w kolorze białym na wysoki połysk. Szafka nad blatem otwierana za pomocą tio-on Blum.

W meblach oraz blacie wykonane zostały przepusty na kable, aby umożliwić podłączenie sprzętów.

Szafka została zaprojektowana i wykonana zgodnie z kolorystyką pozostałych mebli w mieszkaniu.

Ścianki TV stają się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem do otwartych salonów. Zabudowy są ciekawe w formie, a jednocześnie mamy dodatkowe miejsce do przechowywania.

Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 0Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 1Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 2Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 3Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 4Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 5Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 6Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 7Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 8Ścianka TV z lamelami drewnianymi  - zdjęcie 9
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą