Meble dziecięce do pokoju ze skosami

 

Meble dziecięce do pokoju ze skosami.

Pomieszczenie ze skosami jest bardzo trudne do zabudowy i planowania przestrzeni, jednak dobry projekt i dostosowanie mebli, pozwala na wykorzystanie i funkcjonalne zagospodarowanie całej przestrzeni.

Meble do pokoju nastolatki zostały wykonane z płyty meblowej laminowanej. Wykorzystaliśmy dwa dekory płyt: ciemny niebieski oraz bazowy kolor biały.

Płyta laminowana jest świetnym materiałem na meble do pokoju dziecięcego.

Zabudowa pod skosem, to schowek z drzwiami przesuwnymi, mieszczący większe rzeczy. Schowek został połączony z podświetlanym, niebieskim regałem otwartym, który również został zaplanowany pod skosem. Regał pełni jednocześnie funkcje szafeczki nocnej, ze względu na odległość od łóżka

Kolejnym elementem meblowym jest siedzisko połączone z regałem na książki oraz z zabudową z szufladami. Takie siedzisko jest świetną alternatywą do zwykłej kanapy. Oprócz dodatkowego miejsca do przechowywania, zyskujemy wygodną przestrzeń do czytania książki, lub zabawy.

Głównym elementem zabudowy jest pojemna szafa ubraniowa, z półkami, szufladami oraz miejscem do wieszania ubrań. Szafa częściowo jest zabudowa pod skosem. Dwa środkowe skrzydła szafy, to lustro srebrne, klejone na ramie aluminiowej, dodatkowo podklejone folią bezpieczną.

Regał w pokoju wykonany z niebieskiej płyty w otwartej formie na książki i drobiazgi.

Wszystkie okucia: zawiasy, prowadnice, system tip-on, zastosowane w meblach: Blum.

W meblach zainstalowane zostało oświetlenie dekoracyjne LED.

Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą