Meble na wymiar do pokoju nastolatki.

Meble wykonane z płyty laminowanej w dwóch kolorach: połączenie bieli oraz głębokiej morskiej zieleni.

Na wymiar zostały zaprojektowane i wykonane: szafa z otwartym regałem, szafka przy łóżku, pełniąca również rolę siedziska, zabudowa z półkami pod skosem w kolorze zieleni oraz regały stojące po obu stronach biurka. (Biurko i łóżko widoczne na zdjęciach, nie zostały wykonane prze Komodo Meble).

Pojemna szafa ubraniowa, zaplanowana do przechowania ubrań zarówno na półkach jak i wieszakach. Dodatkowo, bieliźniarka z szufladami i wysuwanymi półkami. Fronty szafy wykonane z płyty meblowej laminowanej. Lustra srebrne klejone na ramie aluminiowej.

Otwarte regały z półkami, pozwalają na przechowywanie wielu rzeczy, a dodatkowe podświetlenie LED zastosowane w zabudowie pod skosem pełni funkcję dekoracyjną.

W naszych meblach wykorzystujemy okucia i prowadnice do szuflad firmy Blum.

Meble możemy wykonać na dowolny wymiar (głębokość, wysokość). Ustalamy wysokości i szerokości użytkowe półek i szuflad. Na etapie projektu przewidujemy wraz z Klientem jakie elementy będą w meblach przechowywane, aby maksymalnie zoptymalizować rozkład wnętrza mebli.

Białe meble są świetnym rozwiązaniem, gdyż pozwalają na swobodną aranżację pozostałych elementów wyposażenia pokoju.

Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 0Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 1Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 2Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 3Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 4Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 5Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 6Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 7Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 8Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 9Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 10Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 11Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 12Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 13Meble na wymiar do pokoju dziewczynki - zdjęcie 14
Zapraszamy do kontaktu
* pola obowiązkowe
Kontakt
663 612 976
ADRES FIRMY
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka p. Warszawą