Meble kuchenne w stylu angielskim, klasyczna elegancka kuchnia.

Meble w stylu angielskim łączą ze sobą klasyczną elegancję i ponadczasowy wygląd mebli. Kuchnie angielskie od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i nigdy nie wyszły z trendów meblowych i wnętrzarskich.

Fronty mebli kuchennych w stylu angielskim.

W naszej ofercie posiadamy kilkanaście wzorów frezowań, od klasycznego ramiaka z płyciną, po bardzo ozdobne fronty.

Kuchnie angielskie łączą w sobie klasyczne wzornictwo i sprawdzone rozwiązania funkcjonalne.

Kuchnię w stylu angielskim, warto planować w kontekście całego pomieszczenia. Bardzo ważne są elementy wykończenia całej kuchni, takie jak płytki na podłodze, kafelki na ścianach, czy listwy ozdobne przy suficie.

Szafa

Kuchnie Angielskie cechują bogate zdobienia i eleganckie wykończenia.

Szafa

Szafa

Witryny w kuchni angielskiej.

Witryny w zabudowie meblowej w kuchni, dodają lekkości i elegancji. Szafki ze szkleniem, możemy dodatkowo podświetlić.

Witryny możemy wykonać ze szprosami prostymi, lub krzyżakowymi.

Szafa

Ozdobne dodatki.

Szczegóły, takie jak uchwyty meblowe, są bardzo istotne i dopełniają aranżację kuchenną. Mamy praktycznie nieograniczone możliwości w wyborze uchwytów meblowych. Możemy postawić na klasyczne uchwyty z elementami porcelanowymi, lub nieco bardziej nowoczesne w odcieniu mosiądźu lub czerni.

Często wybieranym przez naszych Klientów rozwiązaniem, jest zastosowanie większych, dwupunktowych uchwytów w szafkach dolnych, natomiast w szafkach wiszących delikatnych gałeczek meblowych.

Szafa

Frezowane elementy dekoracyjne - wykończenie szafek

Pilastry wkomponowane w zabudowę meblową, są znakiem rozpoznawczym kuchni w stylu angielskim. Pilastry możemy wykonać w dwóch szerokościach i kilku wzorach.

Szafa

Sprzęty AGD w kuchni angielskiej - dobrze dopasowane kolorystycznie i stylistycznie sprzęty kuchenne, tworzą jedną spójną kompozycję z meblami kuchennymi.

Przykładowa realizacja: Kuchnia w stylu angielskim.

Opublikowano:
Komodo
Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.
663 612 976
komodo.meble@gmail.com
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka
Szukasz pomocy przy wyborze mebli?
Nie wiesz jakie meble wybrać? Masz własny pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami. Nasz projektant zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze pomocne w codziennym użytkowaniu wyposażenie do mebli.