Dlaczego Meble na wymiar coraz częściej wybierają klienci ?

Odpowiedź jest bardzo prosta, wolą mieć wyjątkowe meble, dopasowane i zaplanowane razem z projektantem. Meble kuchenne na wymiar nie wymagają kompromisów, możemy wyposażyć je we wszystkie możliwe mechanizmy, ogranicza nas jedynie wielkość pomieszczenia kuchennego. Materiały z jakich chcemy wykonać kuchnie, również dają nam szerokie pole do manewru, strukturami, kolorami i wzorami.

W Komodo nie ma standardów.

Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim nie trzymamy się standardowych wymiarów mebli, nie mamy ograniczenia w szerokościach i wysokościach. Jeśli wymarzona kuchnia, to taka, w której meble są do sufitu, robimy zabudowę na pełną wysokość pomieszczenia. W przypadku, gdy naszymi Klientami są osoby wysokie, dla których blat na wysokości 86 cm jest nie wygodny do pracy, podwyższamy go do założonej wysokości bez dodatkowych opłat. Nie wydłużamy nóżek – które tworzą nie zbyt ładnie wyglądające cokoły, tylko zmieniamy wysokość korpusów szafek dolnych. Nasze kuchnie nie wymagają maskownic, meble robimy o dowolnej szerokości z dokładnością do jednego milimetra.

Nie zdarzyło nam się jeszcze wykonać dwóch takich samych kuchni. Każdy nasz Klient wymaga innych rozwiązań i jest posiadaczem innego pomieszczenia kuchennego. Nie mamy w ofercie gotowych modułowych kuchni ani gotowych projektów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc od podstaw, projekt i wizualizację, a następnie konsekwentnie go realizujemy.

Meble kuchenne na wymiar – Szybka, sprawna realizacja wraz z kompleksowym montażem.

Oprócz projektu i produkcji mebli, zajmujemy się montażem. Jest to bardzo wygodna opcja dla osób chcących uzyskać kompleksową obsługę zlecenia. Przygotowanie projektu, ustalenie szczegółów i wybór kolorów odbywa się z projektantem, w miejscu gdzie kuchnia ma być wykonana. Kolejny etap, to czas produkcji i montażu. Montażem zajmują się stolarze, którzy oprócz mebli podłączają sprzęty kuchenne, montują i podłączają zlew oraz oświetlenie meblowe.

Działamy na terenie Warszawy i okolic (Kobyłka, Wołomin, Marki, Ząbki, Pruszków, Legionowo)

Więcej informacji na temat oferty dotyczącej Mebli kuchennych na wymiar: Meble kuchenne na wymiar.

Opublikowano:
Komodo
Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.
663 612 976
komodo.meble@gmail.com
ul. Pułaskiego 2a
05-230 Kobyłka
Szukasz pomocy przy wyborze mebli?
Nie wiesz jakie meble wybrać? Masz własny pomysł na projekt? Skontaktuj się z nami. Nasz projektant zaproponuje optymalne rozwiązanie i dobierze pomocne w codziennym użytkowaniu wyposażenie do mebli.